Sorularlayuksel.com VİP üyelik işleminiz;

  1. Nakit ödeme sonrasında tanımlarınızın yapılması ile beraber
  2. Kredi kartı ile ödeme yapılarak olunan üyeliklerde ise ödeme yapıldığı an başlamaktadır.

İade/İptal Şartları

Sorularlayuksel.com‘ den aldığınız hizmeti kullanılmamış olmanız şartıyla üyeliğiniz VIP olduktan sonraki ilk 1 saat içinde koşulsuz iptal/iade hakkınız bulunmaktadır.

Hakkınızı kullanabilmek için İletişim bölümünden bize mesaj yollamanız veya sorularlayuksel@gmail.com mail adresine kullanıcı bilgilerinizle beraber iptal isteğini göndermeniz sürecin ilerletilmesi için yeterlidir.

Ücret iadeniz yapıldığında size e-posta ile bilgilendirme yapılır. Nakit geri ödemeler hesabınıza anında yansımaktadır, karta yapılan iadelerin yansıması ise bankadan bankaya değişebilmekle birlikte birkaç gün içinde gerçekleşmesi beklenmektedir.

Cayma Hakkı

Mesafeli Satışlar Yönetmeliği Üçüncü Bölüm Madde 15’e göre; Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.” için tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Yine de Sorularlayuksel.com‘ den aldığınız hizmeti kullanılmamış olmanız şartıyla ilk 1 saat içinde koşulsuz iptal/iade hakkınız bulunmaktadır.